| anonim_4396 a întrebat:

Buna,doar eu am probleme cu internetul? 2 minute merge, o ora nu merge si iar asa... rds.

4 răspunsuri:
| florin96ak47 a răspuns:

Da.

| Cristi9025 a răspuns:

Nu doar tu ai am si eu probleme cu netu RDS cateva min. merge cateva ore nu

| RaduTN a răspuns:

Suna-i pe cei de la RDS, ei te vor ajuta mult mai bine decat te-am putea ajuta noi fara sa vedem problema cu ochii nostri.

| MskDesign a răspuns (pentru RaduTN):

Este o problema de provider.Router-ul ori este stricat ori nu.Nu are cum sa mearga putin si dupa sa nu mai mearga.Cel mai bine este sa ii cheme pe cei de la RDS sisa se ia de ei.