| Christina7Ostrovan a întrebat:

Doresc sa aflu cum se numeste un anumit fel de cablu. Deci, imi conectez lap-topul la televizorul LCD prin cablul VGA, din pacate sunetul vine doar la laptop, imi trebuie un anumit cablu audio care sa il conectez la laptop-televizor iar sunetul vine la bineinteles la televizor. Spuneti-mi va rog cum se numeste exact acest cablu, va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dygas a răspuns:

Cablu cu jack de 3, 5mm (e dela de casti) la ambele capete. In laptop il bagi la casti iar in televizor cauta o intrare audio

| Christina7Ostrovan explică (pentru dygas):

Merci muuuult :-) aveam o gramada de cabluri pe acasa si n-am stiu care e cel potrivit. femeile nu se prea pricep....inca o data multumesc:-)

| dygas a răspuns (pentru Christina7Ostrovan):

Cu placere, ma bucur ca ti-am fost de ajutor, toate bune happy...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hdmi