| azer77 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un ebook reader. Deja m-am uitat si din cate am observat cele de la kindle sunt destul de bune ...ma insel cumva? si daca da, ce ebook reader imi recomandati?
P.S.big grinoresc sa imi iau un ebook reader de calitate!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt bune, dar mai uita-te si aici:
http://www.pcgarage.ro/e-book-reader/

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

In primul rand cand iti cumperi ceva te gandesti ce anume vrei sa faci cu el.

Ebook reader-ul nu este o tableta si nu poti face mare lucru pe ea. Poti citi doar carti, asta fiind si scopul pentru care a fost creat.

Kindle-ul intr-adevar este bun, insa despre celelalte nu stiu mare lucru.

Totusi, sunt pe internet multe review-uri in legatura cu ele. Eu am un kindle, e ok si sunt multumita. Il folosesc numai pentru a citi.

Pa, pa.

| drhotzu a răspuns:

Ma dupa lungi si indelungi cautari si eu m-am oprit tot la kindle, si sunt FOARTE MULTUMIT DE EL! il recomand cu incredere!

| Sexxy a răspuns:

Buna.pt cei care au deja kindle, poti citi seara, dupa amiaza in camera? Luminozitate scazuta, nu intuneric total..ma refer la glare free

| azer77 explică:

Mersi tuturor pentru raspuns

| BossMario a răspuns:

Eu mi-am cumparat un ebook de la Android, il am de 2ani si l-am mai scapat pe ciment si in alte locuri si nu are nicio zgarietura.
Funda?