| Cristina236 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un telefon care sa faca poze bune atat cu camera din spate, dar si cea din fata, sa aiba o baterie care sa reziste cateva ore, sa fie smartphone si sa fie la un pret rezonabil. Ce imi recomandati? Dau fundita persoanei care imi recomanda telefonul care imi place cel mai mult. happy

Răspuns Câştigător
| Robyi a răspuns:

Salut. Iti fac o lista cu telefoanele mobile (smartphone-uri) care, dupa mine, sunt si bune, si ieftine.

Samsung Galaxy S2
Samsung Galaxy S2 Plus
Samsung Galaxy S3 (e mai scump putin)
Sony Xperia E1
Sony Xperia E
Samsung Galaxy Trend Plus
Nokia Lumia 520
Utok 400D
Allview E2
Allview A5
Nokia X
LG L40
Gigabyte T4
Samsung Galaxy S Duos Pure
Prestigio 3400 Duo
Lg Optimus L5 II
Acer Liquid Z3 Duo
Lg Optimus L3 II
Gigabyte GSmart T4 Lite
Yezz Andy A4E
ZTE Blade III
Huawei Ascend Y300

Bafta.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu vrei sa faca si de mancare?

Răspuns utilizator avertizat