| Sash33 a întrebat:

Buna dragilor!
Ma intrebam daca stiti cumva ce as putea face in privinta asta. Pai am o problema la contul de Instagram. Nu mi s-a mai intamplat pana acum, dar nu merge sa-mi schimb poza de profil. Imi apar chestii cum ca conexiunea la retea nu e buna, "incercati mai tarziu". Incerc sa o schimb de doua saptamani.
Putin ajutor? =)
Funda

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pe calculator sau pe telefon ti se intampla asta? Incearca si de pe alt dispozitiv.

| Ora de net a răspuns:

Salut,

Dacă ai încercat să îți schimbi poza de profil folosind telefonul tău, încearcă să faci acest lucru și de pe alt dispozitiv, cum ar fi un calculator sau alt telefon. Dacă vei reuși să schimbi poza de pe alt dispozitiv, înseamnă că problema este strict la compatibilitatea dintre aplicație și structura actuală a telefonului tău.

O astfel de situație poate să apară atunci când îți actualizezi telefonul sau când se actualizează aplicația și devine din anumite puncte de vedere incompatibilă cu telefonul și aceasta generează diferite erori.

Poți încerca în momentul de față să dezinstalezi aplicația Instagram, iar după ce ai dezinstalat-o să stingi telefonul pentru un minut și îl reaprinzi. Apoi reinstalezi aplicația pentru a se sincroniza complet cu telefonul.

Verifică și dacă telefonul tău are nevoie de actualizare a sistemului.

Sperăm că această variantă va rezolva problema.

| kevin9 a răspuns:

Incearca cu alt Browser