| bluesky a întrebat:

Dupa ce inchid pagina de hi5, cand intru iar pe pagina imi arata ca nu sunt logata, desi eu am bifat la "Stai Logat". Oare de ce? Mersi!happy

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Dacă ai Mozilla intră la "Tools", "Options", "Privacy", iar acolo vei găsi, la secţiunea "Cookies", "Keep until : I close Firefox", dacă ai aşa, modifică astfel încât să fie "Keep until : they expire".
Dacă nu merge aşa, înseamnă că e eroare de la ei!

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Are si hi5ul erorile lui, asa mi-a facut si mie vreo 3 zile la rand, dar asta e.va trebui sa te loghezi mereu o perioada! :*

| madalicious a răspuns:

Din motive de siguranta. Asa imi face si mie pe Google Chrome la hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai modificat tu sau cineva la OPTIONS... Daca sa se salveze Passworduriile. happy