| Inedb a întrebat:

Dupa ce o persoana iti vede povestea de pe Facebook si apoi te sterge de la prieteni, Facebook-ul nu iti mai permite, la poveste, sa afli numele acelei persoane. Intrebarea mea este cum poti afla cine sunt persoanele ce ti-au vizualizat povestile de pe Facebook, dupa ce te-au sters? O aplicatie, ceva.

7 răspunsuri:
| Ale5184 a răspuns:

Eu stiu ca tot iti arata la poveste, chiar daca te-a sters. Nu exista aplicatie

| Inedb explică (pentru Ale5184):

Multumesc pentru raspuns. Nu iti arata. Dupa ce dai acolo unde iti arata cine s-a uitat la poveste, ultima data scrie" altii" si ca "vizualizarile de la persoanele care nu mai sunt prietenii tai sunt anonime". Am cautat si aplicatii pentru asta, dar nu am gasit. Ma gandeam ca poate stie cineva vreo alta modalitate sau aplicatie ce mi-a "scapat".
P.s. Si nici aplicatii pentru a afla cine te-a sters de la prieteni.

| Ale5184 a răspuns (pentru Inedb):

Da...nu cred ca exista inca asemenea aplicatii. Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

| Andreead12345678 a răspuns:

Bună. Pentru a vedea cine iti vizitează profilul si cine te scoate de la prieteni, încearcă aplicația "qmiran"

| Nuțaa a răspuns:

2 ani mai târziu laughing am si eu aceeași problemă. Încă nu se știe cum se pot vedea acei "alții" de la poveste? sad

| Amariei_Andra_1987 a răspuns (pentru Nuțaa):

Ai elucidat misterul?

| Bunaziua25 a răspuns (pentru Amariei_Andra_1987):

Buna, poti vedea acei "altii n" de pe messenger. Dar nu apare tot timpul, cred ca doar daca apuci sa prinzi in primele 2-3 min dupa ce au vizualizat. La messenger in dreapta jos, ai Stories, intri, si dai pe story ul tau, vizualizarile sunt in ordine cronologica. Daca ai cumva si vreun mesaj de la pers respectiva, sigur iti apare la vizualizari pe messenger.