| Maimutica201973 a întrebat:

Dupa ce stergi contul de Facebook se sterg postarile in care ai fost etichetat? Ma refer daca cineva ti-a distribuit profilul,postarea se sterge(intreb pentru o prietena, care si-a inchis recent contul), altei prietene i s-a intamplat sa se stearga absolut toate postarile in care i s-a fost distribuit profilul, voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Nicolas1338 a răspuns:

Se sterg postarile, si, chiar daca nu se sterg daca dai click pe profil o sa te duca la o pagina necunoscuta.