| Anca0123 a întrebat:

Dupa parerea voastra care dintre urmatoarele telefoane vi se pare mai bun: Samsung Galaxy S sau IPhone?

Răspuns Câştigător
| EmY_7441 a răspuns:

Hmm ce Iphone daca 4 Clar IPHONE 4 din cauza ecranului cu grafica HD am eubig grin Deci iasa niste poze...Cand filmezi se vede exact ca acolobig grin
Este foarte avansat
Are Un program numit,, ApStore`` cu care poti descarca jocuri/programe gratis si cu bani
Dar oricum dai 1000euro pentru al cumpara cash sau 8milioane pe luna pe abonament Orange (nu stiu care ca taicmiu e cu abonamentul)

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

IPhone! este parerea mea! Singurul telefon care nu se viruseaza din lume si are peste 300.000 de aplicatii in Apple Store.

Răspuns utilizator avertizat
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Păi, cele mai bune telefoane sunt telefoanele vechi ( bine, nici chiar cele de nu-ți încap nici în buzunar și au antenă de 7 metri ). În ciuda aspectului și performanțelor lor, telefoane din ziua dacă le scapi odată s-a dus naibii tot!
Pa-pa.

| 1ce a răspuns:

IPhone dar de la Apple.

| MarisAlin a răspuns:

Samsung galaxy
funda:d

| aalwayss a răspuns:

I Phone; x.
Telefonuu` perfeCt`; x.

| Bababam a răspuns:

Nici vorba, Iphone 4 cu jailbreak(un program care te ajuta sa iei toate aplicatiile free) si cu internet cu viteza decenta de la cosmote sau undeva este de vis. Recomand, e tot ce ti-ai dori de la un telefon si mai mult!

| andrey9999 a răspuns:

Pai pret\calitate normal ca Samsung galaxy s.

| simona_2031 a răspuns:

Clar Iphone!