| eelena1797 a întrebat:

e aplicatia aia juasapjokes sau ceva in genul. Daca apelam pe cineva cu acea aplicatie orice ar face nu va sti de numarul adevarat de pe care s-a apelat, nu? Stiu, intrebarea e stupida, insa daca nu aveti un raspuns clar, nu va bagati va rog. happy

Răspuns Câştigător
| benygaidaci a răspuns:

Nu, nu va stii de numărul adevărat, deoarece tu când accesezi un anumit număr de pe aplicatia juasapjokes, ei de fapt trimit comanda ta cuiva, ca să apeleze ei de pe alt număr, un număr străin. Deci nu-ti face grijă, am folosit această aplicatie de mai multe ori si n-a stiut nimeni de numărul meu.