| anonim_4396 a întrebat:

e o intrebare ciudata dar pot sa scriu cu carioca normala pe cd?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Poti, sigur ca da. Doar ca CD-ul se incalzeste si scrisul se va deforma, se va intinde, iar daca carioca e pe baza de apa, nu vei putea, se formeaza broboade de vopsea care nu se lipesc de plastic. Orice ai face, nu apasa.

8 răspunsuri:
| symy2000 a răspuns:

Da

| raducebotari a răspuns:

Doa pe o parte.

| UrsuletzMic a răspuns:

Buna...
Da poti scrie dar ai grija sa nu atingi cd-ul acolo unde ai scris in jur de 30-33 de minute pentru a se usca bine.
Mult Succesc Bafta

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Da, eu scriam pe cd-uri si cu creionul.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da.
Pe curând!

| najatox a răspuns:

Da,poti scrie si cu carioca, si cu pixul, si cu creionul, cu orice poti scrie pe CD, indiferent in ce parte a CD-ului sau pe ce parte scrii.Important e sa nu zgirii sau sa rozi CD-ul.big grinFunda?sad

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Normal...straight face

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Poti, dar culoarea nu se aseaza uniform, si se curata daca dai cu mana sau o expui la soare (se decoloreaza)