| anonim_4396 a întrebat:

E super urgeeent! Dau funda!
Era cam 21 si ceva cand am aprins calculatorul si am stat cu el pana dimineata, cam pana la 9:30. Am intrat pe siteuri de seriale si pe yt, in rest nicaieri. M-am culcat pe la 1:30 dănd pe serial si dimineata cand m-am trezit(era 9:30) si..monitorul era inchis, dar unitatea deschisa. Nu stiu daca toate monitoarele au dar a mea are un buton in spate(monitorul e de la Samsung) si cand apas pe buton apare un cerc cu vreo 5 "comenzi" am apasat pe niste sageti () doar ca sunt una sub alta, am apasat pe el si a aparut ceva gen "not signal" si l-am stins de tot de la butonul de la unitate. Acum cateva min am intrat pe el si ideea e ca am vazut ca sub tastatura era apa(nu multa) cand apasam tasta de stergere scria(am parola si habar n-am ce scria dar ceva tot scria) si mi-e frica, e grav? Ce pot face ca sa rezolv problema?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu e nimic grav. Lași tastatura să se usuce și apoi o folosești iarăși.