| anne0303 a întrebat:

Buna ! Era o optiune la orage young cu 5 euro ( 1500 minute + 75 de minute si sms nationale + sms nelimitate + net 150 mb ) . Nu stiti , s-a sters ? - am vazut pe site numai cele cu 7 euro . Daca nu s-a sters , cum pot sa mi-o activez , trebuie pe cartela sa am fix 5 sau 6 euro pentru a o putea activa?

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Daca ai mai avut-o activata intra la *100# la contul meu - optiuni active. Iti va spune acolo ca ai avut optiunea aia (in caz ca ai avut-o) si dai reactiveaza. Eu am facut la fel ca nici eu nu o mai gaseam. Sper ca te-am ajutat. :*

| anne0303 explică (pentru Monicaツ):

Nu, din pacate nu am mai avut-o activata.

| Monicaツ a răspuns (pentru anne0303):

Atunci nu stiu unde ai putea-o gasi. Si eu am cautat-o mult si nu am gasit-o dar am mai avut-o activata si a mers. Imi pare rau sad

3 răspunsuri:
| anne0303 explică:

Hah, ce lucru copilaros!