| wanted1 a întrebat:

Buna
Este ceva program de aflat PSW la FB/Mess? daca e lasati-mi link.

4 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

Nu exista.

| Macean_catalin_1998 a răspuns:

Salut, cum să îţi explic eu, nu există vreun program direct care să spargi parola la mess / fb.
Dar există un program aşa numit keylogger, acel program este greu de găsit (eu nu l-am găsit).
Acel program se ascunde după ceva (capcană) Un fişie de ex imagine care vrei să o trimiţi către cel afectat.
Odată ce a deschis acel utilizator acel fişier ţie îţi vin în keylogger toate id si pw cu care se conectează el pe diferite site sau programe / jocuri. Sper că ţi-am fost de folos! Fundă puppy dog eyes

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Macean_catalin_1998):

Există antivirus. La trimiterea fișierului antivirusul îl miroase relativ ușor și-l anunță, iar "prietenul său" îl poate da în judecată pentru că i-a trimis acel keylogger prin care putea afla date personale ca conturile deținute. Așa se scoate și cu bani omul iar wante1 poate face și pușcărie. Asta-n cazul în care are antivirus și e deștept omul care este țintă, dacă nu, ba.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ca și conturile*
Scuze de cacofonie.