| tdsis a întrebat:

Buna,este cineva aici care are nevoie de ajutor sau sa ii construiesc un site de la 0? Folosesc subdomeniu, adica e gratuit, dar va puteti pune domeniu, daca va cumparati,. Bineinteles site-ul nu il fac gratuit, dar suma consta in credit cosmote si e una mica.Multumesc pentru timpul acordat! Pentru mai multe detalii dati add la vero.ady4ever@yahoo.com

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing),facem free, nu cu bani, de obicei ii ajutam free, dar mda. tu crezi ca tot ce zboara se mananca.