| dragonslep a întrebat:

Buna este mare diferenta intre Nokia Lumia 520 si Nokia Lumia 720 nu stiu pe care sa il aleg cel 520 e si mai micur si mai fain dar cel 720 pare ca e mai bun un sfat

1 răspuns:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Alege'l pe cel care-ti place mai mult ca aspect, desii nu e foarte mare diferenta happy. ambele sunt bune, si oricum nu-ti trebuie un telefon foarte performant penttru ca nu ai ce face pe el, de cat sa vorbesti la telefon. sa trimiti mesaje sau sa stai pe mess nu vad ce-ai putea face big grin...tongue mai bine iti iei unul acceptabil, si un laptop de ex, pe care chiar ai putea face multe lucruri si trebuie sa fie bun.happy(decat sa dai mai multi bani pe un telefon. de ultima generatie big grin ) Bafta