| Face2face a întrebat:

Eu am cartela la cosmote si mai am 1 euro dar sunt in perioada de gratie si nu pot suna, iar daca imi reincarc telefonul imi da euroul inapoi? Pup si dau fundissa.

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Deci eu am cartela cosmote si am patit si eu asa ceva... deci ei ca sa faca bani cand esti in perioada de gratie iti ia creditu` si dupa ce reincarci cu cel putin 3 euro ti-l da inapoi deci sa nu te sperii big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Nu-ţi ia nimeni din bani, şi dacă nu reîncarci o să-l mai ai.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Sper ca ti-am fost de ajutor big grinbig grin:

| Jack_5106 a răspuns:

Da! Dupa ce iti reincarci cartela, creditul aflat in perioada de gratie devine activ.

| диDяEﻉд a răspuns:

Da normalwinking