| nikklett a întrebat:

Eu am un fanpage pentru un serial. Ieri am vrut sa pun ceva la story, 9 story uri, dar s-au incarcat doar 3 si din cauza ca acelea nu se incarca, nu pot sa ma mut pe contul meu personal si stau acolo de mai mult de o zi si se tot incarca, in mod normal in 24h se sterg singure... sa imi dezinstalez Instagram? Aveti sfaturi? Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Cel mai recomandat pentru amelioararea acestei probleme este un restart la telefon, sau in ultimul caz, dezinstalarea si reinstalarea aplicatiei. Imi poti da mai multe detalii? Sper ca te-am putut ajuta

1 răspuns:
| nikklett explică (pentru mustafateke7):

Am dezinstalat si reinstalat si acum functioneaza. multumesc totusilove struck