| nikol_7126 a întrebat:

eu folosesc windows 7 si atunci cand instalez update-urile imi apare o eroare "code 643" la update-utile importante deci eu nu pot sa instalez

Update for Microsoft. NET Framework 4 on Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 x86 (KB2468871)
astta nu merge imi apare tot eroarea de mai sus si codul acela
va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| NemoNautilus a răspuns:

Descarca si instaleaza net framework manual de aici:http://www.microsoft.com/net/download funda?