| roseroserose a întrebat:

eu in partitiile F si G aveam 2 partitii pentru stick (removable disk) insa acum cand bag stickul nu-l mai citeste (am incercat cu mai multe) si imi scrie BD-ROM DRIVE.am incercat si in my >computer-manage si nici acolo nu le vede. ce mai pot face?

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

N-are cum.
click dreapta my computer>>propreties>>tabul hardware>>device manager si dai click pe other devices(o sa-ti apara niste semne de intrebare galbene), iar sus ai un buton mic cu un monitor albastru pe care e o lupa si pe care scrie:"Scan for hardware changes" dai click pe ala si il lasi sa caute, daca merge o sa-ti bage sunetu ala ca si cand ai baga un stick etc.