| Secreeeeeeeeeeet a întrebat:

Eu la calculator am traductie in romana, adica imi traduce automat cand intru pe un site in alta limba, si chestia este ca ma enerveaza ca nu pot folosi google translate sau alte site-uri pentru ca daca vreau sa traduc din romana in engleza, scriu propozitia in romana, mi-o traduce in engleza si dupa 2 secunde se traduce automat in romana. Cum pot sa scot aceasta setare din calculator? nu mai vreau sa traduca automat. Multumesc.

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Foloseste alt browser de ex.Mozilla firefox iar pentru traduceri :

http://www.dictionar-traduceri.ro/

cu sagetile albastre te descurci tu :-bd

| Cr1st1ii a răspuns:

Reinstaleaza google chrome, eu asa am facut.