| GabiD a întrebat:

Buna!
Exista posibilitatea ca pe facebook prietenii mei sa nu le apara cui am dat like la pagina sau cu cine m-am imprietenit? Vreau sa spun sa nu le apara in news ca am dat like la..si m-am imprietenit cu... Daca da, cum?
Multumesc+funa.

Răspuns Câştigător
| Skynettt a răspuns:

Da, asta doar daca seteaza ei sa nu mai apara sau daca setezi tu, cum? la postare apar setari, o sageata mai mica in dreapta si dai click pe ea si acolo apare cine sa vada prieteni/tu/prietenii prietenilor etc sau alta metoda ar fi ca ei atunci cand le-a aparaut o postare de a ta au dat pe acele setari si au selectat sa nu le mai apara notificari de la tine.

1 răspuns:
| Inga_Inga_1971 a răspuns:

Da! Se poate! Intri la setari si cauti tu acolo si o sa gasesti.
La confidentialitate