| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Buna! Exista posibilitatea ca pe TikTok sa vad videoclipurile pe care le-am vizionat? Pt ca acum vreo 1-2 sapt ascultasem un video ce mi-a placut mult si am uitat sa il salvez.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrienWH a răspuns:

Salut!
Din pacate, un video pe care nu l-ai salvat, sau nici nu l-ai apreciat, nu il mai vei putea vedea. Momentan, pe TikTok, nu exista un istoric al tuturor clipurilor vizionate.

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru AdrienWH):

Am vazut, sau mai bine-zis auzit, fiindca canta, un videoclip cu un catel si cu niste versuri minunate ce erau scrise acolo. Mi-a aparut la recomandate. Poate are cineva vreo idee?