| LovelySmile98 a întrebat:

Exista un site unde pot incarca gratuit online fisire/foldere, pdf? Astfel incat sa fie private.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Încearcă www.sendspace.com sau orice site care oferă stocare în cloud cum ar fi dropbox sau google drive.

5 răspunsuri:
| raz0000001 a răspuns:

GoogleDrive / OneDrive

| xPlasm a răspuns:

Mediafire sau meganz

| doctorandus a răspuns:

Jottacloud. 5 GB gratis, daca vrei mai mult e cu plata.

| grandebgd a răspuns:

Dropbox, google drive, userscloud.com, sau chiar digitalocean.

| LPCTSTR a răspuns:

Google Drive oferă 15GB, MEGA oferă 50GB dintre care 15GB + 35GB care vor expira în următoarele 30 de zile (dacă vrei mai mult spațiu de stocare, poți obține bonusuri în urma unor scarcini), DropBox care, din câte știu, oferă 5GB și OneDrive care oferă și el 5GB.
Pentru Google Drive poți obține încă 200GB dacă plătești un abonament de 10 lei/lună (cel mai avantajos, din câte am văzut).