| Henegar_Emil_Andrei_1998 a întrebat:

Exista un stick wireless care il pot baga in pc si sa receptioneze semnal de internet fara cablu? Funda!(da-ti-mi si un link cu el )

Răspuns Câştigător
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Au cei de la Digi, Orange si Vodafone

3 răspunsuri:
| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Mult mai bine routerele. Tp-link mi se pare cea mai buna firmaawinking

| Henegar_Emil_Andrei_1998 explică (pentru Chinez_Alexandru_1991):

Deci eu am modem care emite wireles si intrebam daca poate receptiona calculatorul fara cablu net, adica cu ajutorul acelui adapator asa cred

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns (pentru Henegar_Emil_Andrei_1998):

Nu cred ca este de cumparat. Doar daca te abonezi la Digi. Dar cablul nu ocupa mult.