| DannielZMF a întrebat:

Buna!
Exista vreun program care la un anumit interval de timp sa schimbe imaginea de pe desktop? Da ca da care?(Pentru XP)
Pa Pa!

Răspuns Câştigător
| coosmin24 a răspuns:

Poi trebuie sa umbli la setari acolo ca sa dai imaginea pe tot ecranu.Nu stiu cum sa iti explic ca nu mai am programul instalat. Mie unul mi-a mers.

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Mai frumos e sa instalezi 7happy

| smartalogu a răspuns:

Pt ultima intrebare; Dai dreapta click intr-o portiune goala de desktop alege properties apoi desktop si alege apoi "tile" sau "strech" depinde de cum ai tu imaginea pe calculator. Sper ca ti-am fost de folos. Pa pa

| DannielZMF explică:

Pentru "ghidusul"! De ce sta imaginea numai in centrul ecranului?

| Flavius90 a răspuns:

Era unu nu mai stiu cum se numeste dar il gasesti pe idownload.ro