| username6636 a întrebat:

Exista Yahoo Messenger 12?
Si mai exact ce este Yahoo Multi Messenger?
Multumesc si... Sarbatori Fericite!

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Yahoo Messenger 12 nu stiu daca exista nu cred ca exista inca pentru ca nu am intrat in 2012. Yahoo Multi Messenger este un program pe care il instalezi in calculator si iti permite sa intri pe messenger pe mai multe id-uri in acelasi timp. Fundita? Multumesc!

4 răspunsuri:
| IQ156 a răspuns:

Nu stiu daca exista v12 dar cu Multi Messenger poti sa faci log-in pe mai multe ID-uri in acelasi timp.

| DanielaT a răspuns:

Din cate stiu eu este si 12...si Multi Mwessenger este sa poti intra pe mai multe conturi de mess...gen esti pe mess si vrea un prieten sa intre si el dar tu nu vrei sa iesi de pe al tau si el isi deschide alt mess si gatawinking Sarbatori Fericite si tie!

| sab_7576 a răspuns:

Inca nu s-a facut mess 12 cel mai nou este mess 11... iar multimesss inseamna ca poti intra pe mai multe messuri odata... sper ca te-am ajutat Funda?
big grin

| LooolaLoola a răspuns:

Multi messenger este atunci cand poti deschide mai multe ferestre de yahoo messenger dar cu alt id fiecare deci poti fi pe doua adrese in acelasi timp big grin