| Kriss96 a întrebat:

Buna!
Folosesc ca browser Google Chrome si vreau sa sterg tot istoricul de cautare. Sa arate ca si cum abia l-am cumparat si inca n-am cautat nimic pe el. Am mai incercat sa sterg istoricul si nu am reusit. Cred ca fac ceva gresit. Niciodata nu-mi dispar site-urile din motorul de cautare. Daca scriu "www" imi apar toate site-urile pe care le folosesc cel mai des. Si parolele salvate nu mi se sterg deloc.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Daca ai CCleaner iti sterge tot, nu numai istoricul di Chrome, ci si filele temporale, cookies-urile, etc. si castigi si spatiu in discul C.
Instaleaza-l de aici :
http://download.chip.eu/ro/CCleaner-3.24.1850_132256.html
Daca nu, du-te sus in dreapta pe butonul cu trei liniute orizontale, click, istoric, click, sterge datele de navigare, click, de la inceput, click, sterge datele de navigare.

1 răspuns:
| zadrot a răspuns:

Intri in meniul google chrome [simbolul cu cheia aia / sau apesi CTRL+H simultan]-istoric-editati elementele-stergeti toate datele de navigare-si acolo o sa ai "eliminati elementele din. si dai ce categorie vrei. Apoi apesi "stergeti datele de navigare".

Funda?batting eyelashes