| Kiduts_7281 a întrebat:

folosesc cartela Prepay Orange si in ultimele 2 zile nu am mai putut primi toate apelurile, in sensul ca uneori primeam apeluri, iar alteori celui care ma suna ii intra direct in casuta vocala; acum mi-am dezactivat casuta vocala, si cand sunt sunat i se spune apelantului ca nu sunt disponibil sau am telefonul inchis ( si e deschis! ). Si cu mesajele am o problema, nu le primesc la timp, ci cu intarziere. E de vina reteaua sau telefonul? Cum pot remedia situatia? Multumesc :d

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este eroare de la orange

| oBanană a răspuns:

Salut! Eu chiar nu stiu... dar poti sa ii inrebi! http://www.orange.ro/contact/