| VladGangstaBoy a întrebat:

Buna fratilor!
Am o mica problema!
Spuneti-mi va rog cum pot face pe moovie maker atunci cand fac un clip pe fundal sa se auda o melodie, dar sa fac in asa fel incat pe langa muzica sa se auda si vocea mea!

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Pai acolo la home add music. Adaugi piesa care iti trebuie si de la meniul project poti sa selectezi cat de mult sa se auda videoclipul sau muzica. Poti sa le si combini cu ajutorul slidereului ala.

| Ciprian2609 a răspuns:

Incerca printr-o programa (poate Sony Vegas)saalipesti melodia cu vocea dar vocea sa o faci mai rasunatoare(sau muzica mai inncet)si dupa o pui in movie maker.