| Ofiintă a întrebat:

Geanta de laptop protejeaza laptopul? Laptopul meu era in geanta de laptop pusa pe o canapea. Nu stiu ce s-a intamplat cand am intrat din nou in aceea camera si geanta mea era langa canapea. Nu stiu daca cazuse, mentionez ca mai erau persoane pe canapeaua respectiva. Imi este frica de faptul ca probabil a cazut. Nu stiu sigur. Probleme tehnice nu au aparut, insa fiind mai perfectionista ma ingrijorez, parca il simt mai altfel in momentul in care il apas pe partea din spate. Ar trebui sa l duc la reparat?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si ce sa le spui celor de la service, draga mea? Ca functioneaza? Si tu spui ca nu stii daca a cazut. Poate cineva l-a luat si l-a asezat frumos langa canapea. Eu zic sa te duci cu el la reparat doar in cazul cand nu mai functioneaza corespunzator.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea il protejeaza. Acum depinde si ce geanta ai. Bine ca l-ai mai gasit. Un laptop nu se lasa oriunde.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut621 a răspuns:

Daca mai statea cineva pe acea canapea. Hmm suna a o sabotare! Razbuna-te cat mai repede si mai dureros pe acele persoane!
Acea geanta nu prea o protejeaza, bine sunt unele care au un fel de amortizor pe exterior, nu stiu cum se cheama, dar am vazut in Bucuresti. Daca nu esti sigura poti sa te duci cu el la servici si sa ti-l verifice pe loc daca nu e asa grava problema. Dar a picat pe covor sau parchet? Daca a picat pe covor, si e unu pufos nu prea are ce sa se intample.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ofiintă):

E rucsac nu geanta. E subtirel. Nu protejeaza la socuri, eventual doar de praf.

| Ionut621 a răspuns (pentru Mihail123456):

Stiu ca nu te-ai luat de mine, dar mi-am dat seama ca suna a o minciunica si prostie.
Tu te ocupi de pc, nu? Hmm. Daca tu te ocupi cu Pc-uri ma arunc si eu de la 5. Tu arunci un laptop pe o patura moale si pufoasa care nu simte nici o lovitura la impact, e clar. Dar ai spus ca ai avut 3 laptop-uri si le-ai aruncat de la unu. Ma intreb de ce le-ai schimbat? smug

Nicolee97 acel ghiozdan e din gama HP? Daca da, sunt foarte proaste acele ghiozdane/genti.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut621 a răspuns (pentru Mihail123456):

Statul de user nu permite raportarea unei persoane. Bravo TPU!

Te-am injurat eu cumva? Si ca sa fi reparator de pc-uri stiu ca trebuie scoala, tu nu o ai. Mâța? Sau ma - ta?
Bai ce imi plac copilasi astia simpatici le spui adevarul in fata si ii doare, inloc sa taca, ma injura. Bravo Boss! Ai demonstrat cati neuroni ai, -1. Sau sa iti scriu sa intelegi sub 0.

| Ofiintă explică (pentru darrio2007):

Sa il duc la reparat chiar daca nu are nimic adica functioneaza? Nici nu stiu daca a cazut sau nu.

| RAY a răspuns:

Adauga polistern primit cand ai cumparat acel laptop, asa in geanta nu e recomand