| doraz a întrebat:

Buna,

Google Chrome imi merge foarte greu si se blocheaza. M-am uitat la 2-3 clipuri pe Youtube de max. 5 minute si s-a blocat. Daca intru in alt browser dupa ce mi s-a blocat Chrome nici celelalte nu merg, insa am intrat pe Explorer fara sa intru in Chrome (am dat restart) si la fel, s-a blocat. Am mai patit-o si mai demult, insa nu-mi amintesc sa fi facut ceva special.
Mentionez ca am Windows 7 si nu prea downloadez chestii de pe net, doar poze si rar melodii cu Youtube-mp3.com
Ca plugins in Chrome am asa:

Adobe Flash Player - Versiune: 11.9.900.117

VLC Web Plugin - Versiune: 2.0.2
VLC media player Web Plugin 2.0.2

Google Update - Versiune: 1.3.21.165
Nume: Google Update

Native Client

Chrome PDF Viewer

Adobe Reader - Versiune: 11.0.05.3
Adobe PDF Plug-In For Firefox and Netscape 11.0.05

AVG SiteSafety plugin - Versiune: 17, 0, 0, 12
npsitesafety

Java(TM) (2 files) - Versiune: 10.45.2.18
NPRuntime Script Plug-in Library for Java(TM) Deploy
Nume: Java Deployment Toolkit 7.0.450.18
Descriere: NPRuntime Script Plug-in Library for Java(TM) Deploy
Versiune: 10.45.2.18
Locația: C:\Program Files\Java\jre7\bin\dtplugin\npDeployJava1.dll
Tip: NPAPI
Dezactivați
Tipuri MIME:
Tip MIME Descriere Extensii de fișier
application/java-deployment-toolkit
Nume: Java(TM) Platform SE 7 U45

iTunes Application Detector - Versiune: 1.0.1.1
iTunes Detector Plug-in

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Buna,curata istoricul..ai mers pe prea multe siteuri si s-a umplut istoricul, si de asta iti merge greu.

| Anticarul a răspuns:

Salut, incearca sa cureti istoricul.
Apasa: ctrl+shift+delete si bifeaza casutele care doresti sa le golesti. Verifica acum daca merge mai bine.