| NicoClaudita a întrebat:

I-am dat "block" adica am blocat-o pe cea mai buna prietena pe facebook. ce pot sa fac ca sa o scot?

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Bună, intri la "account (contul meu)" apoi la "privacy settings(setări de confidențialitate)" și dai în jos până la "block lists (liste de blocare)" dai click pe "manage block lists" iar apoi dai "unblock (deblochează)" la persoana respectivă.

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Dă click pe lacătul din dreapta sus (localizat între Acasă și o rotiță) după care dai click pe a treia opțiune: "Cum blochez o persoană care mă deranjează", apoi pe Vezi toți utilizatorii blocați și în final Deblocare la persoana pe care vrei să o deblochezi.

| Generalul a răspuns:

O cauti in lista utilizatorilor blocati de setarile de confidentialitate si ii dai unblock.

| papys44 a răspuns:

Apesi pe rotita de la Facebook de langa "Acasa" si apesi pe Setarile contului
Apoi pe Blocare si o vezi pe prietena ta acolo
Succes si bafta multa. Funda?