| lllalyylaurrra a întrebat:

I s-a mai intamplat cuiva sa nu primeasca codul de conectare la Facebook? Cand ma loghez, imi cere un cod pe care mi l trimite pe telefon, printr un mesaj insa astept de 2 zile si fara rezultat. Am incercat si prin alte metode sa mi recuperez contul insa nu reusesc. Am nevoie sa primesc codul. Are idee cineva?

4 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu l primești pe email? Pe yahoo?
Mai încearcă din nou.
Trebuie sa l primești

| lllalyylaurrra explică:

Stiu ca nu il primesc pe mail. Ziceam ca am incercat sa intru in cont folosind mail ul pentru ca ar fi singura varianta daca nu primesc codul insa nu mai am acces la mail si e in zadar.

| FataDinUmbră23 a răspuns:

Ești sigură că nu ai greșit vreun număr? Daca nu, pune să îți trimită de mai multe ori...