| AnielAn a întrebat:

ieri mi-am spart ecranul telefonului Telefonul nu are nici o problema, merge perfect dar veau sa mi-l repar. Daca mi-l repar mi se vor sterge datele din el? ( fotografii, videoclipuri)

Răspuns Câştigător
| Mircea049202 a răspuns:

O sa-ti schimbe numai display'ul, care nu are treaba cu placa de baza a telefonului, deci datele ramân. Oricum pentru siguranța ta, salvează datele din telefon inainte de a'l duce in Service.

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Ce treaba are display-ul cu restul telefonului. Normal ca nu se va sterge nimic.