| Alogin a întrebat:

imi poate da cineva un site unde pot downloada driver pentru placa video vga.dll 5.10.2600...repede va rog dau funda happy

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Hai sa te invat ceva...ca sa cauti drivere este mai greut putin dar eu folosesc un programel foarte destept care se cheama SlimDrivers si care este gratuit dar detecteaza toate driverele lipsa si le instaleaza. Descarca si ai sa fii multumit.

| Alogin explică (pentru emilitalia):

Mersi dar sunteul tot nu merge sad

| emilitalia a răspuns (pentru Alogin):

Pai inseamna ca ai probleme cu driverele de sunet.Intra insi vezi care este pe galben acolo

| emilitalia a răspuns (pentru emilitalia):

Control panel-system-hardware-device manager

| emilitalia a răspuns (pentru emilitalia):

Nu vrea sa afiseze ce scriu sau nu vad eu?

5 răspunsuri:
| adych a răspuns:

Incearca 3DPchip, program ce cauta si iti ofera drivere, e gratuit, il folosesc de mult timp si nu da gres niciodata