| BojinDaiana a întrebat:

Buna,imi poate spune cineva cum as putea trimite un mail pe care l-am primit de la o persoana? Mi-a trimis sora mea un bilet de avion prin mail si vreau sa trimit acest mail unei persoane care are imprimanta, dar nu stiu cum se trimite.Multumesc

Răspuns Câştigător
| belle2009 a răspuns:

Bună,
Intri pe adresa ta de e-mail, deschizi e-mailul primit de la sora ta apeși pe săgeata pe care dacă te duci cu cursorul scrie " farward" (în partea de sus a paginii) și apeși pe ea. În câmpul subiect îți va apărea " Fw" (avrevierea de la farward) și scrii în continuare acolo (tot la subiect) "Bilet de avion" iar în câmpul "to" sau " către" scrii adresa de e-mail a destinatarului.

2 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Folosesti optiunea"redirectionare".O gasesti cand vezi mesajul printr-o parte.

| belle2009 a răspuns:

Bună,
Îți mulțumesc pentru fundă.
Pa, pa