| golban1997 a întrebat:

imi poate spune cineva de ce nu mai pot instala driveru-l de sunt, imi da o eroare iar daca schimb windows le voi putea instala,

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Greu de inteles ceea ce doresti, dar vezi ce placa de sunet ai si descarca driver-ul de pe adresa producatorului. Daca nu te descurci, apeleaza la un prieten care se pricepe.

| RaduTN a răspuns:

Întrii pe siteul producatorului, alegi sistemu de operare, îl descarci, îl instalezi şi o să-ţi meargă sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver-ul cel mai sigur este acela de pe site-ul producatorului. Descarca-l de acolo si va functiona garantat.

| Ionut_Paunescu_1989 a răspuns:

Incearca sa dai instalare la driver atunci cand dai next, next, alege sa se instaleze in local disc C. Daca tot nu a mers lasa-mi un msj cu facebook-ul tau sau id-ul si te voi ajuta.