Imi poate spune cineva un program care instaleaza driverele de care sunt nevoie pe un computer, automat? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| vulcan86 a răspuns:

EasyDriver Navigator ti-am pus aici http://fisierulmeu.ro/51V2N7920DQ3/DriverEP-4-rar.html dupa instalare daca iti cere sa updatezi versiunea atunci poti face asta linistit, crack-ul va functiona in continuare.

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Windows Update instalează tot ce e nevoie automat. Doar lasă-l pe Automat din Control Panel.