| raulihno a întrebat:

Buna, imi poate spune si mie cineva, de preferinta care are castile steelseries siberia 150 USB de un an daca are probleme cu ele? Eu am avut cu castile razer kraken usb niste probleme dupa un an, am tras odata mai tare de ele cand le.am pus pe cap si s-au rupt. si acum as vrea sa achizitionez ss siberia 150 dar nu as vrea sa patesc ca si cu cele razer, m-i le recomandati sau aveti altele pana in 250 care sa fie rezistente si cu conectare USB?

1 răspuns:
| Edward1411 a răspuns:

Https://altex.ro/casti-gaming-logitech-prodigy-g231-pc-ps4-xbox-one Aceste sunt cele mai bune le am si eu de un an si inca nu am nici o problema. laughing