| Mick10rf a întrebat:

Îmi poate spune si mie cineva din ce motiv îmi tot dispar conversatiile de pe Instagram? De două-trei zile nu mai am nicio conversatie. Primesc mesaje, răspund la ele apoi dispar... vreo idee? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

De când cu noul update, acela de când nu se mai pot vedea numărul de like-uri, cei de la Instagram au făcut și opțiunea de a șterge conversatia, adică dacă celălalt exponent al discuției o șterge din message listul sau, ți se șterge și tie.

2 răspunsuri:
| Lowraaa a răspuns:

Cand iti dispar conversatiile de la anumite persoane inseamna ca acei oameni au sters conversatia cu tine. Nici eu nu stiam pana cand am incercat cu un prieten. L-am pus sa stearga conversatia si s-a sters si de la mine.

| Mick10rf explică (pentru Lowraaa):

Multumesc frumos!