| shadow10 a întrebat:

BUNA! Imi puteti da cateva informatii legate de telefonul LG Optimus L9, m-ar interesa daca il scap din mana pe ciment sau in apa, se strica usor sau are putina rezistenta? Multumesc si dau FUNDA!

1 răspuns:
| Rauls03 a răspuns:

Spatele telefonului nu este metalic dar este făcut dintr-un plastic foarte rezistent cu striații astfel încât nu lasă să îți alunece telefonul din mână. telefonul este unul cu ecran foarte mare de 4.3 inch, este vorba de un display IPS LCD rezistent la zgârieturi, are protecție Corning Gorilla Glasss. Deci eu zic ca rezista dar nu incerca!