| shadow10 a întrebat:

BUNA! Imi puteti da cateva informatii legate de telefonul LG Optimus L9, m-ar interesa daca il scap din mana pe ciment sau in apa, se strica usor sau are putina rezistenta? Multumesc si va dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

In afara de telefoanel ecare sunt concepute special rezistente l asocuri si apa, in rest niciunul nu rezista la socuri puternice cu atat mai mult la apa. Daca ai sa-l protejezi cu o husa speciala ai sanse sa nu se strice asa usor. Ceva de genul:
http://www.alibaba.com/......riple.html