| shadow10 a întrebat:

BUNA! Imi puteti da cateva informatii legate de telefonul LG Optimus L9, m-ar interesa daca il scap din mana pe ciment sau ajunge apa pe el, se strica usor sau are putina rezistenta? Multumesc si va dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlleBmth a răspuns:

In general, toate telefoanele de la marca LG se strica repede, am multi prieteni care au avut LG-uri si, ori s-a stricat difuzorul, ori se blocau la unele aplicati.Te sfatuiesc sa nu ti-i iei! Sper ca te-am ajutat.