| PastilăBă a întrebat:

Bună!
Îmi puteţi explica şi mie cum pun muzică din calculator pe un CD?
Mulţumesc frumos şi fundăbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Deennn a răspuns:

Folosesti Nero. Daca il ai procedezi asa : Il deschizi, alegi DATA de sus, Make a Data CD (daca e setat DVD scrie sus DVD/CD alegi de acolo), apoi alegi melodiile care le vrei si le pui in spatiul ala gol din stanga (o sa observi tu), apoi dai sus unde scrie BURN, si iti va aparea un fereatra, alegi Burn de sus apoi BURN de jos si atat. happy Sper ca ai inteles. Bafta.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ai nevoie de programul NERO tongue

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ca sa poti sa faci un CD(sidiu) iti trebuie un program numit Nero
Si daca nusti cum se face iti dau un tutorial
http://queen-soft.blogspot.com/2010/04/cum-se-face-un-cddvd-cu-nero-1.html
Succes sper ca am fost de ajutor.

| capsunica13 a răspuns:

Pai daca ai programul nerro:baga cd-ul si deschide nero... undeva sus in stanga trebuie sa scrie adaugati muzica sau add music
pui muzica pe care o vrei, apoi trebuie sa fie un buton pe care scrie save... sper ca te-am ajutat