| ale7 a întrebat:

Buna imi puteti recomanda mp3/mp4 playere pana in 150 de lei care sa fie cat de cat bune. Si sa-mi explicati primesti la el cablu de date sau cum bagi muzica in el si trebuie sa-l pui la incarcat ca si telefonul? Funda

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici mp3 http://bit.ly/1ez8mYo

De bagat muzica e usor el are un usb in cap care il bagi in pc. Ti se deschide un fisier care bagi muzica in el nu e mare lucru. Are o baterie care trebuie schimbata odata la cateva mii de ore de functionare.