| saresipiper a întrebat:

Buna, imi puteti recomanda o camera foto care sa faca poze profesioniste, de calitate, sa aiba culori profi, etc, buget 1-2000 roni?

Răspuns Câştigător
| numA a răspuns:

Recomand DSLR-ul Canon EOS 4000D. Are 18 MP si vine la pachet cu un obiectiv EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 III. Este un aparat foarte bun pentru incepatori, cat si pentru profesionisti, eu am reusit sa scot niste fotografii super clare si profesionale cu el. Recomand cu incredere, pretul lui este in jur de 1500 ron. Te pup!