| Mebutterfly a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon care sa aiba : Touch screen, Wifi si tastatura qwerty (slide) si daca nu e prea mult si sistem de operare. Pret pana in 600 roni. Multumesc!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Un telefon bun cu qwerty pana la 600 de ron gasesti mai greu!
.eu zic ca acesta e un telefon bun!
http://www.shopmania.ro/......47211.html

| filipm2001 a răspuns:

Buna,
toate telefoanele din lista asta corespund cerintelor tale: http://goo.gl/j4sn2
Smartphone-uri culisante cu wireless, tastatura qwerty si ecran tactil. Si in plus, ai si transport gratuit si plata la livrare daca vrei. Iar ca sa-ti faci o idee, poti citi opiniile cumparatorilor sa vezi ce zic despre fiecare in parte.
Succes;)

| atn93 a răspuns:

Www.okazii.ro... poti gasi telefoane mai scumpe pe bani putini. important e sa le cumperi de la cineva de incredere cu multe calificative pozitive.

| Enzo2011 a răspuns:

La abonamente la Orange sau Vodafone gasesti telefoane destul bune

| lulu_8735 a răspuns:

Motorola dar nu mai stiu exact cum se cheama.dar stiu ca le are pe toate:Xlove struck

| RebbeSKhon a răspuns:

Eu zic sa iti ei un Black Barry sau un Touch Screen cu doua milioane fiecare.

Funda te rooooog.

| Ky4 a răspuns:

Pai telefonul este Alcatel OT-813D sau F (D este cu dual sim, iar F cu un singur sim) si ambele au: WI-FI, Bluetooth, Touch screen, procesor de 208 mhz, 320x240 pixeli, are un beculet pentru cand primesti un mesaj este galben si cand ai un apel ratat este verde, camera 2MP, (cel cu F are un buton special pentru Facebook jos in colt, iar cel cu D nu are) si costa 150-200 lei. sper ca te-am ajutat si daca vrei un link uite aici:https://www.youtube.com/watch?v=ptMt93XzlM4.

| ZaBzY a răspuns:

Nu stiu sa iti recomand un telefon, dar daca vrei sa il cumperi ne-aparat uitete pe site-ul www.okazii.ro. Fundaa?