| Delia12Elena4 a întrebat:

Imi puteti spune o aplicatie de editat video-uri profesioniste?(adica gen sa pot adauga ce fac pe pc in video)
Si imi puteti lasa niste provocari?

7 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Sony vegas. Link download https://sony-vegas.en.softonic.com/

| dfeel a răspuns:

As merge pe Adobe Premiere pentru editare video dar daca vrei desktop recorder poti incerca Movavi.

| Apollo007 a răspuns:

Fi mai explicit. Tu vrei sa faci captura la ce lucrezi tu pe pc sau doar editare video. Programe de editare video profesionale sunt Adobe premier(editari de video de nunti televiziuni cel mai cunoscut) corel video studio... Daca vrei sa faci captura la ce faci prin jocuri sau programe e altceva

| DaronHunter a răspuns:

Încearcă Wondershare Filmora, le are pe toate

| RedTurtleeee a răspuns:

Sony vegas

| TeenTitans2002 a răspuns:

Era ceva de la Adobe, care era foarte bun. Dar mai e si filmora, videopad(e un pic mai naspa ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeenTitans2002):

After Effects / Premier Pro.
Iesi cu gunoiul tau de Filmoare.