| Misaila_Cosmin_1997 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie cateva companii de satelit care emit in judetul neamt internet si televiziune in afara de akta upc dolce digi focussat pentru ca am auzit ca dolce vrea sa scoata toate posturile PRO TV S.A si ma uitam mai mult la pro tv multumesc

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Daca e companie de satelit sau de cablu? Companiile care dau tv prin satelit, nu au treaba cu locatia. Cu o antena dolce te poti duce si la cucuietii din deal, ca merge.

Companii de cablu - cauta companii de cablu in judetul tau.